Lajme

 • Ora Post: Dec-21-2018

  Flutur Emri i produktit valvula: dyfishtë valvulat pjatë kontrolloni flutur lloj valvula: Manufacturers: futja Product kontrolloni të dyfishtë pjatë valvulave prodhimin e ngjitur strukturës pjatë çeliku, me madhësi të shkurtër, pesha të lehta, instalimin përshtatshëm dhe karakteristika të tjera. Çift rrotullues valvulave është i vogël, flexibl ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Dec-21-2018

  valvola meshë flutura është një nga të mëdha hidrocentraleve përbërësve valvulave bimore dhe aplikimin më shumë e përhapur, e cila është e përbërë nga një trup valvulave, një pjatë flutur dhe një mekanizëm të kontrollit, të përcaktuar në turbinë spirale rastit gji, në mënyrë për të kontrolluar rrjedhjen njësi, roli i tij kryesor është që të: kur një s ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Dec-21-2018

  Masat teknike pajisja Signal është dhënë gjithashtu me meshë flutur valvulave vend. Kur drejtimin në flutur valvulave devijim meshë nga pozita e plotë të hapur, dërgon sinjal, dhomën e kontrollit të dritës optike pjatë, operatori mund të sinjalizojë sipas gjykimit është off WAF ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: nëntor-07-2018

  Si për të hequr dyshe çuditshëm flanged valvulave flutura grindem dyshe çuditshëm valvulat fllanxha flutura, e cila karakterizohet nga fakti qe valvula vend pompë mbyllja unazë të bërë nga T butë - formë mbyllja unazat në të dyja anët e përbërjes së shumë-shtresor të fletës çelik. Së pari, si har ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat!