• BUTTERFLY VALVE
 • Stainless Steel Butterfly Valve
 • diefeifei
 • produktet

  Produktet tona kryesore janë valvula flutur, valvula kontrolloni, Gate Valve, Ball Valve, valvula Actuator dhe kështu me radhë. Këto valvulave janë në dispozicion të gjerë të ...
 • Tour Fabrika

  Ne vetë procesin e përsosur e prodhimit dhe mënyrën Testimi i hedh, përputhen dhe montimi. Ne jemi të autorizuar certifikatë sistemit të menaxhimit të cilësisë së ...
 • Rreth nesh

  Hebei Diefei Valve Co, Ltd, e cila është themeluar në vitin 1986, është një fabrikë e specializuar grumbullimin më të ulët të zhvillimit të valvulave presion të mesëm dhe të prodhimit dhe shitjes së bashku.
 • BGL
 • zy2
 • Y1

RRETH NESH

Hebei Diefei Valve Co, Ltd, e cila është themeluar në vitin 1986, është një fabrikë e specializuar grumbullimin më të ulët të zhvillimit të valvulave presion të mesëm dhe të prodhimit dhe shitjes së bashku. Ne kemi themeluar Crane Ningjin Valve Co, Ltd me Crane Valve SHBA në produktet 1995.Our kryesore janë valvula flutur, valvula kontrolloni, Gate Valve, Ball Valve, Valve Actuator dhe kështu me radhë.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!