• BUTTERFLY VALVE
 • Stainless Steel Butterfly Valve
 • diefeifei
 • производи

  Нашите главни производи се пеперутка вентилите, проверете вентил, портата вентил, топката вентил, вентил побудувачкиот и така натаму. Овие вентили се широко достапни на ...
 • фабрика турнеја

  Ние сами совршена процесот на производство и тестирање на начин на кастинг, за појавување и монтажа. Ние сме овластени сертификат за систем за управување со квалитетот на ...
 • за нас

  Хебеј Diefei Клапан копродукции, Ltd, која е основана во 1986 година, е специјализирана фабрика за собирање на среден и понизок притисок вентил развој, производство и продажба заедно.
 • лева
 • zy2
 • y1

ЗА НАС

Хебеј Diefei Клапан копродукции, Ltd, која е основана во 1986 година, е специјализирана фабрика за собирање на среден и понизок притисок вентил развој, производство и продажба заедно. Воспоставивме Крејн Ningjin Клапан копродукции, Ltd, со Крејн вентил САД во 1995.Our главни производи се пеперутка вентилите, проверете вентил, портата вентил, топката вентил, вентил побудувачкиот и така натаму.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!